Wyjątkowe umywalki – Kerasan

Historia firmy Kerasan zaczęła się we Włoszech w 1960. Aktualnie jest renomowanym producentem ceramiki sanitarnej, zaś jego umywalki i brodziki można kupić w Europie i Azji. Nie jest tak jednak bez przyczyny – Kerasan dla wielu osób jest już symbolem wysokiej klasy oraz interesującego designu, charakterystycznego przecież dla Italii. Co znajdziemy w ofercie Kerasan? Dlaczego opłaca się postawić na produkty tej marki?

Kerasan – umywalki i wiele więcej

Jakie produkty oferuje nam Kerasan? Umywalki to niewątpliwie najistotniejsza pozycja z katalogu marki, lecz Kerasan proponuje nam nie tylko takie artykuły. Nierzadko wybierane są również muszle klozetowe i brodziki. Kerasan produkuje również dodatki, czyli nogi do umywalki lub stoliki sanitarne. Oprócz tego w jej ofercie czekają na nas oświetlenie, przyłącza i inne drobiazgi.

Kerasan – umywalki znane z odporności

Mnogość pozycji to nie jedyna zaleta, dzięki której słynie Kerasan. Umywalki oraz inne artykuły opisywanej firmy są bowiem bardzo solidne – marka stosuje bowiem tylko najlepsze surowce i nowoczesne technologie. W przypadku umywalek Kerasan niezwykle ważne są również wzory – to świetne rozwiązanie dla klientów lubiących interesujący design. W katalogu firmy dostępne są zarówno klasyczne projekty, jak i produkty, które doskonale odnajdą się w eleganckich łazienkach – Kerasan stworzył kilkanaście kolekcji.