Umywalki

Scarabeo to włoska marka oferująca nam ceramikę sanitarną. W jej katalogu dostępne są na przykład umywalki nadblatowe i pod postument, miski WC czy bidety. Firma działa od roku 1974, więc plasuje się wśród najbardziej doświadczonych działających do dziś producentów ceramiki sanitarnej. Jak wytłumaczyć dobrą opinię jej produktów? Dlaczego powinniśmy zdecydować się na któryś z nich?

Postaw na Scarabeo – umywalki i wiele więcej

Zaletą Scarabeo są bez wątpienia doskonałe projekty – firma pochodzi przecież z Włoch, które od lat znane są z interesującego designu. Co jest dostępne w ofercie Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do wystroju nawet nietypowej ubikacji. Są wśród nich zarówno pozycje dla miłośników tradycyjnego designu, jak i tych, którzy wolą nowoczesne projekty. Scarabeo, w przeciwieństwie do większości innych producentów, oferuje nam również barwne umywalki i bidety.

Scarabeo – umywalki znane z wytrzymałości

Scarabeo nie zdobyłoby takiego uznania, jeśli ich produkty nie służyłyby odpowiednio długo. Właśnie solidność jest kolejną zaletą wyróżniającą Scarabeo – umywalki tej marki nawet w trudnych sytuacjach nie uszkadzają się i są absolutnie wygodne. Nie ma w tym rzecz jasna nic dziwnego, bo złotą zasadą marki jest sprzedawać artykuły, które wykazują solidność oraz pełen komfort, a jednocześnie będą doskonale się prezentowały w najróżniejszych wnętrzach.