Umywalki Catalano do każdej łazienki

Catalano to marka obecna w segmencie łazienek od wielu lat. Ofertę kieruje na szczęście nie tylko do zwolenników wzorniczych tradycji – stale stara się tworzyć umywalki, które są zgodne z nowoczesnymi trendami. Interesujący, charakterystyczny dla Włochów design Catalano komponuje z wielką wytrzymałością swoich produktów – umywalki tej firmy bez trudu posłużą nawet kilkadziesiąt lat w każdych sytuacjach. Co więc znajdziemy w jej katalogu? Dlaczego warto wybrać artykuły Catalano?

Dlaczego dobrze postawić na Catalano? Umywalka urzeka ciekawym wzornictwem

Właśnie wzornictwo jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się wśród konkurencji. Interesujące linie nie tylko świetnie wyglądają, ale też odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o higienę – umywalki Catalano są tak tworzone, żeby ich sprzątanie było jak najmniej kłopotliwe. W ofercie Catalano dostępne są zarówno tradycyjne propozycje, jak i kolekcję Impronta, która niewątpliwie przypadnie do gustu zwolennikom współczesnego projektowania.

Wybierz Catalano – umywalka jest naprawdę solidna

Trwałość to kolejna zaleta Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilkadziesiąt lat, gdyż produkowana jest wyłącznie ze sprawdzonych surowców. Nie szkodzą jej wilgoć i pęknięcia, zaś nawierzchnia nigdy nie traci połysku. Dzieje się tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypalane są w piecach rozgrzanych do więcej niż 1000 stopni Celsjusza. To pozytywnie rzutuje na łatwość utrzymania ich w czystości oraz znacznie zwiększa komfort przebywania w ubikacji.