Tradycyjna stylistyka wciąż na topie dzięki Kerasan Retro

Choć w wnętrzarstwie wciąż pojawiają się nowe mody, nie brakuje entuzjastów pomieszczeń urządzonych klasycznie. Ludzie, którzy preferują charakterystyczne dla starej szkoły rozwiązania oraz tradycyjną stylistykę nie powinni mieć problemów ze znalezieniem akcesoriów dopasowanych do swoich wymagań. To właśnie dla nich swoją firma Kerasan przygotowała linię Retro, w której czekają na nas umywalki, brodziki oraz meble do sanitariatów. Co przygotowali projektanci firmy? Czemu powinniśmy postawić na umywalki i muszle z linii Kerasan Retro?

Kerasan Retro – klasyczne projekty

Projektanci zatrudnieni przy linii Kerasan Retro zamierzali stworzyć akcesoria przywodzące na myśl projekty z dziewiętnastego stulecia. Ze względu na tradycyjne wzornictwo, Kerasan Retro jest bardzo lubiane wśród właścicieli pensjonatów, jednak nie brakuje jej entuzjastów także wśród przeciętnych użytkowników. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią prostoty nowoczesnego designu, woląc stylowe dekoracje oraz klasyczne barwy. Nie znaczy to jednak, że zdadzą egzamin tylko w klasycznych łazienkach – świetnie połączą się także z bardziej innowacyjnymi elementami.

Mocne strony linii Kerasan Retro?

Kerasan Retro to na szczęście nie tylko świetne wzornictwo. Marka bowiem pamięta o tym, iż wnętrze toalet powinno być solidne i funkcjonalne, zatem wszystkie akcesoria posiadają owe parametry. Są także objęte gwarancją – producent zastąpi lub serwisuje wadliwe umywalki. Produkty z linii Kerasan Retro to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących solidność i piękny design.