Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnym pomieszczeniom albo nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Jest wiele fasonów okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Najczęściej jest to nieskomplikowany w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia poliester.
Z uwagi na funkcje można podzielić rolety na okienne oraz ścienne. Kolejny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy typ rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są drogie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnące grono producentów, aktualnie rolety można nabyć w nad wyraz zachęcających cenach. Na co dzień ceny są niskie, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjny, stąd nie brak zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.