Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

W tym miejscu kupisz shutters.

Urządzając pokój, z rzadka przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. Zazwyczaj decyzja pada na szablonowe aranżacje, to znaczy zasłony i firany, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskich domach

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych są ruchome, a więc można łatwo je ustawić pod rozmaitymi kątami, zależnie od kaprysu domowników. Producenci wykonują je z płyt MDF, z drewna, a także PCV. Okiennice ozdobne shutters zakłada się w głównej mierze na oknach, jednakże świetnie sprawdzą się też na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się jeszcze sporadycznie, ale każdy z nas na pewno kina czy ekranu telewizora, bowiem te okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w RPA czy w Australii.

Ozdobne okiennice shutters pasują do rozmaitych stylów wnętrz

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko doskonale wyglądają, lecz mają także pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można regulować użycie padającego światła: w gorące dni powstrzymywać gromadzenie się ciepła we wnętrzach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości domu. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez użycia linek, co posiadacze psotnych psów i kotów oraz rodzice ciekawskich dzieci, które zerwać sterczące sznurki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Kontakt z nami:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]