Miski wiszące Catalano do każdej łazienki

Urządzenie ubikacji potrafi stać się źródłem poważnych problemów. Z uwagi na specyfikę tego pomieszczenia, należy zadbać o to, by znajdujące się w nim przedmioty były odporne na wpływ wilgoci oraz uszkodzenia materiału. Oprócz tego istotny będzie także styl używanych w ubikacji umywalek oraz baterii – przecież to one wpływają na jej wizerunek. Właśnie z tego powodu sporym zainteresowaniem szczycą się wyroby Catalano – miska wisząca, umywalki czy wiele innych.

Dlaczego warto wybrać Catalano? Miska wisząca zda egzamin w eleganckich ubikacjach

Catalano to marka słynąca ze swoich niebanalnych projektów. Nie może to zaskakiwać, gdyż fabryka firmy znajduje się we Włoszech, które są uznawane za stolicę światowego designu. Za każdym razem produkty Catalano – miska wisząca, umywalka lub brodzik – cechują się doskonałym designem, który sprawia, że idealnie sprawdzą się w nowoczesnych ubikacjach. Catalano nie zaniedbuje też zwolenników klasycznych pomysłów, oferując im produkty nawiązujące do starej szkoły wzornictwa.

Catalano – miska wisząca, która posłuży dekady

Produkty Catalano charakteryzują się też wielką wytrzymałością – marka starannie dobiera materiały, z jakich wykonuje muszle WC czy umywalki. Jej specjaliści świetnie wiedzą też, jak ważna w łazience jest higienia – dlatego wyroby tej firmy charakteryzują się łagodnymi kształtami, które bardzo ułatwiają ich czyszczenie oraz zmniejszają ryzyko pojawienia się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii.