Hatria – markowe wyposażenie łazienek

Hatria to marka słynąca z produkcji wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Odporność to nie jedyna zaleta produktów Hatria, gdyż wszystkie cechują się także doskonałym wzornictwem. Nie może to rzecz jasna zaskakiwać, bowiem produkty Hatria tworzone są we Włoszech, uznawanych za światową stolicę designu. Dlaczego dobrze postawić na wyroby włoskiej firmy? Jak dużo zapłacimy za umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej ofercie?

Najróżniejsze produkty Hatria

Najistotniejszy punkt oferty Hatria to niewątpliwie umywalki. Marka oferuje swoim klientom blisko sto rozmaitych wzorów, a wśród nich produkty odpowiednie do swoich oczekiwań z pewnością znajdą entuzjaści interesującego designu. Poza tym w ofercie firmy znajdziemy także szeroki asortyment muszli klozetowych, które podobnie jak umywalki będą świetnie prezentowały się w eleganckich wnętrzach. Katalog Hatria dopełniają bidety oraz akcesoria prysznicowe.

Dlaczego warto:wybrać wyroby Hatria?

Jak przed momentem napisaliśmy, najważniejszym atutem produktów Hatria okazuje się interesujące wzornictwo – w jej katalogu nie sposób znaleźć nudnych projektów, a wszystkie brodziki włoskiej marki z pewnością zadowolą fanów oryginalnych rozwiązań. Charakteryzujące się wysoką klasą produkty Hatria, które uatrakcyjnią naszą toaletę i wytrzymają dekady, można nabyć zwykle w atrakcyjnych cenach.