Garść informacji o produktach Bathco

Bathco to jeden z najbardziej doświadczonych wytwórców ceramiki sanitarnej. Marka została stworzona niemal czterdzieści lat temu w Hiszpanii, a aktualnie działa w najróżniejszych państwach całego globu. Uznanie, jakim cieszą się jej produkty, nie może jednak dziwić – Bathco łączy wysoka jakość i niebanalne wzornictwo. Potrafi usatysfakcjonować wszystkich nabywców, a jej produkty będą z pewnością dekoracją każdej toalety. Czym charakteryzują się wyroby Bathco? Co oprócz tego dostępne jest w ofercie firmy?

Umywalki Bathco – design na pierwszym miejscu

To wzornictwo okazuje się wizytówką Bathco. Firma troszczy się o to, żeby zadowolić najróżniejszych kupujących – tak miłośników tradycyjnego designu, jak ludzi, którzy preferują bardziej innowacyjne rozwiązania. W katalogu Bathco czekają na nas wanny oraz brodziki dostosowane do eleganckich łazienek i wyroby kierowane do osób, które świetnie funkcjonują w pomieszczeniach urządzonych z uznaniem dla designerskich staroszkolnych pomysłów.

Umywalki Bathco – odporność oraz solidność

Innym atutem produktów Bathco jest duża wytrzymałość na wpływ wilgoci i pęknięcia. Projektanci marki dbają o to, aby ich umywalki i muszle WC działały nawet w najcięższych warunkach. Warto także napisać, iż Bathco proponuje nam serię produktów ekologicznych, a te wykonywane są tylko z materiałów w stu procentach bezpiecznych dla przyrody. W ofercie Bathco znajdziemy, oprócz ceramiki, także najróżniejsze akcesoria do stylowo zaaranżowanej łazienki.