Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100 procent zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tych produktów jest wiele, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień noc całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia mają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień noc da sobie radę każdy.
Duża ilość kolorów w ofercie powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wiele czołowych marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na specjalne żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien, które nie mają standardowych rozmiarów.