Zleć księgowość profesjonalistom

księgowość Katowice

Kluczowym filarem działalności gospodarczej jest księgowość. Troszczy się on o poprawne wystawianie dokumentów, odprowadzenie składek, rozliczenia całej firmy. Co się bardziej opłaca: przyjąć do pracy pracownika na samodzielną posadę, czy może skorzystać z usług zewnętrznego biura rachunkowego?

Księgowość i usługi dodatkowe

Na początkowym etapie funkcjonowania firmy, warto zdecydować się na ofertę zewnętrznego biura. Tego rodzaju instytucje pokażą jak rozkręcić działalność, czy uzyskać środki z funduszy unijnych i urzędów. Prowadzą one księgi rachunkowe, ewidencję wyposażenia, wykonują sprawozdania finansowe oraz dbają o zagadnienia odprowadzania podatków. Powierzenie rachunków naszej działalności biurom zewnętrznym jest korzystne również z pragmatycznego punktu widzenia – jest tańsze niż zaangażowanie księgowej.

Czym sugerować się wybierając ofertę księgowości?

Podczas gdy takie podmioty gwarantują reprezentację przed urzędami, my możemy skupić się na rozkręcaniu interesu. Na rynku istnieją małe biura rachunkowe oraz wielkie koncerny, działające w całym kraju, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Krakowie, Łodzi oraz w mniejszych miejscowościach. Najrozsądniejszy wybór to powierzyć sprawy sprawdzonej firmie, zachwalanej przez innych klientów. To gwarantuje, że nasze sprawy budżetowe są prowadzone prawidłowo i zgodne z najnowszymi aktami prawnymi.

Kontakt z nami:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]