Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Parking długoterminowy Balice - sprawdź aktualną ofertę

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czemu warto korzystać z jego oferty?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]