Wspieraj rozwój malucha – zajęcia dla dwulatków

Kształtowanie pasji przedszkolaka trzeba zacząć jak najwcześniej – eksperci podkreślają, że już dwulatki wykazują ogromne możliwości np. do nauki języków. Chcesz wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim maluchu? Zdecyduj się na praktyczne zajęcia – one pozwolą mu rozwinąć skrzydła!

Zajęcia dla dwulatków – koncerty i imprezy urodzinowe

Zajęcia dla dzieci to niezwykle popularna forma spędzania wolnego czasu – doskonale pozwalają rozwinąć wyobraźnię, uczą współpracy w grupie, uczą i bawią! Współcześnie oferta warsztatów dodatkowych jest niezwykle szeroka, a rodzice mogą przebierać w różnych opcjach. Najmłodsi mają szansę wziąć udział w warsztatach rozwijających różne poziomy zdolności – grę na instrumentach lub śpiew, rytmikę i plastykę. Wiele ośrodków organizuje klubokawiarnie, w których dzieci mogą nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale także poznać rówieśników. W tego typu miejscach odbywają się wernisaże, można także urządzić urodziny. Wykwalifikowana kadra opiekunów gwarantuje maluchom maksymalne bezpieczeństwo oraz zajęcia na najwyższym poziomie.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – oswojenie się z rówieśnikami przed pójściem do przedszkola

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim dziecku? Tego typu zajęcia dla dzieci obejmują zarówno ćwiczenia rytmiczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych, gitary lub fletu, jak i naukę repertuaru piosenek. Wierszyki oraz śpiewanki znakomicie oddziałują na wyobraźnię malucha oraz prawidłowe odbieranie bodźców. Bardzo popularne stają się zajęcia dla najmłodszych, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą przyzwyczaić się do obecności innych dzieci.