WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Utrzymanie WordPress - sprawdź informacje o ofercie na wpmagus.pl.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki i bez trudu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania złożonych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem kłopotliwych sytuacji, zatem istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najnowszej edycji systemu zarządzania treścią. Często jednakże podmioty po uruchomieniu strony lekceważą regularne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerów czy infekcję przez wirusy. Poza tym, mimo iż WordPress jest niezmiernie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Wobec tego ważne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, warto zlecić aktualizację WordPressa profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – usługa dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta opieki nad stroną to usługa kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest również freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie oferty zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz usuwanie następstw działania malware. W wyższych pakietach oferowane są także rozmaitego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]