Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

Tutaj uzyskasz dalsze informacje o usługach fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które zawiadamia, że ma on stosowne umiejętności i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]