VIP TAXI w Krakowie – gwarancja bezpieczeństwa

Komfortowe usługi taksówksarskie na terenie Krakowa to oferta dla każdego, kto chce dostać się do Balic albo jakiekolwiek miejsce w kraju pojazdem z wyższej półki. Zweryfikujmy najważniejsze cechy tej oferty i zobaczmy dlaczego VIP TAXI jest tak popularne.

VIP TAXI w Krakowie – przewóz klientów i bagażu do Balic

VIP TAXI w Krakowie oferuje przewóz klientów i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Kierowca zaoferuje pomoc z torbami podróżnymi, przyjedzie pod terminal, a nawet może odebrać nas z hali przylotów. Metoda płatności jest dogodna dla każdego pasażera – możemy zapłacić tradycyjnie i zbliżeniowo oraz np. w walucie zagranicznej – m. in. USD. Z usług zazwyczaj korzystają członkowie zarządu dużych spółek, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na wszelkiego typu eventy lub negocjacje z klientami. Pragnie ona rzecz jasna kompleksowej obsługi, bezproblemowego dowozu na miejsce i eleganckich warunków. Przedstawiciele tych firm z reguły podróżują eleganckimi autami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ jest on bezpieczny i wygląda nienagannie.

VIP TAXI – grzeczna obsługa

Klienci prywatni, których stać na komfortowe taksówki, a także gwiazdy – często korzystają z VIP TAXI Kraków. Najczęściej pragną szybko przejechać z hotelu na lotnisko, liczą też na taktowną obsługę. Auta są gotowe sprostać największym oczekiwaniom, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Szoferzy VIP TAXI to osoby biegle władające językiem angielskim, profesjonalnie przygotowane do pracy.