Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Więcej o cateringu na dowóz.

Kiedy organizujesz ważny event firmowy bądź prywatny, na który spraszasz sporą ilość gości, na ogół nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz drobne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia przeważnie wymagają uroczystej oprawy także w obszarze poczęstunku. Wtedy nie powinno się stawiać na stolikach uczestników najzwyklejszych herbatników oraz wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Zamierzasz wynająć usługę cateringową? Precyzyjnie komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, komunii czy chrzcin. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co znacznie różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem oraz wykazem potraw proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń przeróżnego typu to chleb powszedni, a długoletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość zaproszonych gości.

Catering – doświadczona kadra kelnerska i wykwintne potrawy

Przyrządzanie potraw choćby dla skromnej liczby gości bywa niełatwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na koordynację innych ważnych elementów imprezy. Jest to też możliwość poczęstowania gości rewelacyjnymi potrawami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale także ich prezentacja. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]