Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Dalsze informacje o wdrożeniach WooCommerce.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeżeli nie posiadasz żadnej strony internetowej i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż błyskawicznie pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom przelew opłaty za towary przykładowo przez Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko wypróbowanych, potrzebnych wtyczek i jego ochronę przed cyberatakami. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać różne porady i recenzje sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]