Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Zainteresowany Balice lotnisko parking? Skieruj się tutaj.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał ogromne uznanie, to szybkość, sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miasta świata i wygoda. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą na pewno martwić się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest szczególnie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia załogi

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w wielu wypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach lub rozładowany akumulator.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]