Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie - zajrzyj w to miejsce.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności wypada rozważyć?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli salę taneczną. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i dekoracja sali. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ok. 130 gości. Wesele można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ok. 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]