Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Na http://bit.ly/32uDXWI otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalisty w dziedzinie wykonania wirtualnego spaceru w klinikach stomatologicznych

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet medycyny estetycznej lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]