Profesjonalny coaching – szkolenie z rozwoju osobistego

Rozwój osobisty jest obecnie niezwykle popularnym zagadnieniem. Nieustannie powstają nowe szkolenia, których uczestnicy mogą w końcu rozwinąć umiejętności miękkie. Jak przebiega szkolenie z rozwoju osobistego i z jakiego powodu znajduje tak wielu zwolenników?

Szkolenie z rozwoju osobistego – kompleksowe zajęcia dla mentorów

Tzw. kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, zarządzanie czasem czy elastyczność są niezwykle istotne nie tylko na polu zawodowym, ale również w kontaktach interpersonalnych. Mają one olbrzymie znaczenie – porównywalne z kompetencjami twardymi, takimi jak obsługa komputera czy znajomość języka angielskiego. Coraz częściej nawet przesądzają o sukcesie na rynku pracy. To dlatego tak wiele osób zapisuje się na kursy z rozwoju osobistego. Na rynku istnieją także kursy przeznaczone dla samych szkoleniowców, które pomagają zdobyć specjalistyczną wiedzę oraz zaświadczenie PTP. Podczas szkoleń poruszane są zagadnienia takie jak współpraca w teamie oraz badanie potrzeb szkoleniowych, co bardzo przydaje się w codziennej pracy trenera.

Szkolenie z rozwoju osobistego – pełen pakiet materiałów edukacyjnych

Kompleksowe kursy dla mentorów zapewniają najlepsze przeszkolenie do pełnienia tej profesji. Podczas kursu specjaliści wykorzystują zróżnicowane metody, np. metodę rządu, case study czy burzę mózgów, dzięki czemu praca słuchaczy przynosi o wiele lepsze efekty. Nowatorskie modele nauczania gwarantują, że nauczysz się nie tylko treningu interpersonalnego, ale również zainspirujesz potencjalnych słuchaczy. Szkolenie z rozwoju osobistego pomoże Ci również stworzyć niepowtarzalny styl, a to przyciągnie odbiorców. Ogromną wartość ma także poszerzenie kontaktów w środowisku trenerskim. Po kursie otrzymasz kompleksowy pakiet materiałów trenerskich, który z pewnością przyda się w codziennej pracy trenera.