Problem z taksówkami? Postaw na odbiór z lotniska

Dotarliśmy do obcego miasta w celach biznesowych. Zrobiło się już późno, zaś do hotelu zostało kilkanaście kilometrów. Podróż autobusem nie jest trafionym rozwiązaniem – ze względu na niski komfort oraz ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne, gdyż mamy przy sobie walizkę, a w niej mnóstwo kosztownych gadżetów. Jednak przy lotnisku nie ma taksówek, zaś operatorka mówi nam, że najprędzej wyruszymy za pół godziny. Jeśli z portu lotniczego chcieliśmy dojechać bezpośrednio do miejsca noclegu kłopot nie jest duży, jednak jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, może to rzucić się cieniem na współpracy. Jak uniknąć podobnych sytuacji? Rozwiązanie jest banalnie łatwe – organizując biznesowe wyjazdy dobrze zawczasu zagwarantować sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Odbiór z lotniska dla VIP-ów

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do najbardziej wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do tradycyjnej taksówki, stawiając na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni na miejsce luksusowym samochodem – na przykład Mercedesem najwyższej klasy. W takim wypadku otrzymamy również pewność tego, że samochód będzie czekał na nas, kiedy dolecimy na miejsce, więc niewątpliwie nie spóźnimy się na kolację z potencjalnym partnerem. Powinniśmy nadmienić również o tym, iż odbiór z lotniska możemy zarezerwować również dla partnerów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska w Małopolsce

Jak łatwo stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się szczególnym zainteresowaniem w miejscowościach z głównymi lotniskami – w Łodzi, na Śląsku, w stolicy oraz Krakowie. Zasięg firm świadczących tę usługę nie ogranicza się rzecz jasna tylko do tych miejscowości – po dotarciu do Krakowa możemy wybrać kurs między innymi do Zakopanego czy do Częstochowy. Zaś jeśli musimy, można zarezerwować transfer do wielu innych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.