Parking przy lotnisku – doskonałe miejsce do pozostawienia samochodu na czas podróży

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, lecz przybywa taksówką lub prosi kogoś o podwiezienie. Uważa się, że tak jest lepiej, gdyż w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie pozostawić auto na czas podróży. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim samochodem. Mimo że parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie należy się tym martwić, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są natychmiast. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza również ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny niższe niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najważniejsze jest to, że mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, ponieważ jest on chroniony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer zamieszczony na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.