Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Potrzebujesz więcej informacji o sali do wynajęcia w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Kliknij tu.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, mające na celu stworzenie silnych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby celebrować osiągnięte sukcesy, a także różne bankiety dla wspólników biznesowych, sympozja oraz kursy. Takie imprezy wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

Gdy nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, w których uda się urządzać bankiet, warto poszukać ofert wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do charakteru planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów spółki, w trakcie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny mieć miejsca w byle jakiej sali. Należy w takich wypadkach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę poproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy sali powinno się wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Wynająłeś już lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zapewnienie cateringu

W toku planowania imprezy firmowej nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację wyśmienitych dań dla obecnych, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się dekoracją stolików. W trakcie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i świetnie wyglądające dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]