Opieka nad grobami

Sprawdź, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków. Kliknij tutaj

Oblicze grobów naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem około czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Należy też dodać, iż stawki zależne są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]