tani parking Balice, parking Balice Kraków

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic – o parkingu przy lotnisku

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]