Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Szukasz więcej wiadomości o lokalu na urodziny w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Kliknij tutaj.

Nierzadko z okazji imienin, urodzin bądź innych rocznic nie planujemy żadnych imprez z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak są takie „kamienie milowe” życia, których właściwe obchodzenie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – wybierz taki z pojemną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła spożywać i nabywać alkohol, brać udział w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz założyć firmę. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często paru znajomych decyduje się urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących obszerną salę taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – w gorące miesiące można postawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – wygląd pomieszczenia również jest istotny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali też jest niesłychanie ważny, by uczestnicy kompletnie wczuli się w atmosferę imprezy. Polecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek oraz optymalnie rozlokuje stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie idealnie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb i finansów klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]