Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także „18-tki”, komunie święte czy chrzty. Gdy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości będą stanowić dzieci, jak chrzty bądź komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania oferowane zaproszonym też wypada dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Znalezienie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, jednak rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie odbywają się w nim komunie, chrzciny i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można podjąć nawet do 130 osób. Natomiast jeśli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]