Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Potrzebujesz zamówić catering firmowy Katowice? Kliknij tutaj.

Szkolenie, ważne negocjacje biznesowe czy konferencja – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie przyciągnie spore tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko zjeść

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 7-8 godzin, nierzadko także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają dokładny grafik wykładów, między którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których trudno jest zjeść większy posiłek w najbliższej restauracji. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy odzieży. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to też możliwość kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze przedmiotów omawianych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie partycypantów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]