Wykańczamy wnętrze – montaż paneli

Odpowiednie wykończenie przestrzeni w domu zapewnia komfort i estetykę pomieszczenia. Kluczowym składnikiem w każdym mieszkaniu jest podłoga, o którą należy odpowiednio zadbać, na przykład poprzez wykończenie jej panelami. Przekonajmy się więc jak najlepiej remontować podłogę i jakim fachowcom należy to zlecić.

Montaż paneli – profesjonalnie w Krakowie i Warszawie

Zaprojektowano wiele sposobów na montaż paneli, aczkolwiek najprostszym jest łączenie ich krawędzi, bez przybijania. Uprzednio trzeba oczywiście położyć specjalistyczny podkład, którego zadaniem jest izolacja akustyczna podłogi. Można do tego wykorzystać pianka polipropylenowa oraz folię. Ważne jest też zostawienie w granicach 5-10 mm tzw. szczeliny dylatacyjnej na krawędzi powierzchni, ponieważ panele rozszerzają się w wyższej temperaturze. Szczelina pozostanie niewidoczna w dalszej kolejności.

Montaż paneli najprościej z ekipą

Położenie paneli we własnym zakresie wymaga nie lada umiejętności i doświadczenia. Dobrze jest skorzystać z kompleksowej pomocy w tym względzie, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które świadczą montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Bochni. Profesjonaliści nie tylko na czas i bezproblemowo położą panele, ale przede wszystkim pomogą wybrać najlepsze materiały i dostosować je do estetyki lokalu oraz naszych możliwości finansowych. Korzystając z fachowej pomocy nie musimy męczyć się z wyborem odpowiedniego asortymentu – ekipa przetransportuje wszystko bezpośrednio na miejsce. Oszczędzamy dzięki temu nerwy i zyskujemy gwarancję, że nasze mieszkanie będzie wyglądać jak z katalogu.