Szczelne okna energooszczędne

Zamów okna energooszczędne na https://www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której nie wolno zapomnieć przy ocieplaniu nieruchomości. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które na rynku znajdziemy w rozmaitych wersjach. W jaki sposób są wyprodukowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – znakomite właściwości izolacji cieplnej

Drewniane okna wytwarzane są z naturalnych surowców – na przykład dębu i modrzewia. Wyróżniają się świetnymi parametrami, dzięki czemu w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom z aluminium. Remontując lokal przed sezonem grzewczym, musimy zwrócić baczną uwagę na przepuszczalność cieplną stolarki okiennej. Gwarantuje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz pomieszczenia, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być zachowany na prawidłowym poziomie (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim wypadku osiągamy komfort cieplny w lokalu. Ogrzane powietrze zostaje w pomieszczeniach, a przez nieszczelności nie przedostaje się chłód .

Okna energooszczędne – dokładne okucia okienne

Podejmując się ocieplenia budynku przeanalizujmy inny zasadniczy parametr – wskaźnik izolacji akustycznej. Jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w domu – wybierzmy dobrze izolowane okna drewniane. Bardzo istotne są również specjalistyczne systemy uszczelniające – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Współczesna technika zapewnia wygłuszenie kłopotliwego zgiełku i oszczędność opału, warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]