Projekty domów z bali – tradycja łączy się z nowoczesnością

Na http://domygoralskie.com/realizacje.html otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalistów w zakresie przygotowania projektów domów z bali

Domy z bali to jeden z najbardziej wiekowych typów obiektów użytkowych. Najczęściej buduje się je ze świerku czy jodły. Chociaż ich budowa znana jest od wieków, nadal spotkać można rzesze entuzjastów. Nie może to jednak zaskakiwać – wykazują bowiem sporo zalet, które powodują, że grono ich mieszkańców wciąż rośnie. Mogą przybierać najróżniejsze formy, wznoszone są z przyjaznych dla środowiska materiałów, doskonale wyglądają i – co najistotniejsze – są naprawdę wygodne. Należy wspomnieć również o tym, że budowa budynku tego typu jest zdecydowanie prostsza niż betonowego. Ich mieszkańcy mają szansę cieszyć się również sprzyjającym mikroklimatem, który korzystnie rzutuje na przykład na układ oddechowy.

Nowoczesne projekty domów z bali

Część z nas sądzi, że projekty domów z bali zawsze upodabniają się do historycznej zabudowy. Rzeczywiście często tak jest, jednak warto podkreślić, iż domy z bali potrafią również przybierać inne formy. Dziś spotyka się również nowoczesne projekty domów z bali, które nie przypominają budynków rustykalnych. Domy z bali mogą też mieć elewację, a to powoduje, iż prostsze staje się zagospodarowanie przestrzeni – najczęściej stosuje się w tym celu płyty regipsowe.

Projekty domów z bali – od kogo zamówić?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie domu z bali jest znacznie bardziej skomplikowane niż zwykłego. Dlatego decydując się na taki rodzaj obiektu, warto sprawdzić, jakie projekty wykonał już wcześniej wybrany architekt. Bezwzględnie dowiedzmy się również, czy jego stylistyka nam odpowiada. Istotne jest też to, której ekipie zlecimy budowę domu. Rzecz jasna powinniśmy stawiać na te doświadczone w takich inwestycjach. Dobrym pomysłem okaże się także z pewnością wybór ekipy, w ramach której współdziałają razem doświadczeni rzemieślnicy i kreatywny architekt – wówczas dom z pewnością będzie wybudowany prędko i bez niepotrzebnych komplikacji.

Kontakt z nami:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]