Projekty domów drewnianych w Polsce

Sprawdź domy drewniane projekty na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu budynki nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są także komfortowe. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ludzie chętnie decydują się na postawienie takich domów, gdyż mają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – organiczne prefabrykaty

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z naturalnych prefabrykatów, co sprawia, że w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym walorem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać również w zimie, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]