Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Jeśli szukasz fachowego doradztwa architekta Kraków, zajrzyj na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe oferuje szerokie spektrum usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a później aktywnie nadzorować rozwój prac, zaplanować odbudowę domu albo zaproponować aranżację już egzystujących domów, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie funkcjonalny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to między innymi pensjonaty, obiekty rekreacyjne, biura i żłobki. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]