Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Aranżacja wnętrz Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]