Okna i drzwi aluminiowe – duże, stabilne i wytrzymałe przeszklenia

Potrzebujesz drzwi aluminiowych z Niepołomic? Skieruj się na ten adres.

Aluminium to metal powszechnie używany w budownictwie, z którego coraz częściej produkuje się drzwi i okna, będące alternatywą dla stolarki z drewna czy tej z PCV. Przedtem okna i drzwi z aluminium na ogół spotykane były w halach targowych, w obiektach użyteczności publicznej i w biurowcach, lecz obecnie montowane są również przy budowie domów prywatnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Okna aluminiowe – ogromne przeszklenia to więcej światła słonecznego w pomieszczeniach

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, w przypadku budowy wielkoformatowych obiektów. Dlatego też jest tak chętnie wybierana przez architektów biurowców – pozwala na konstrukcję obiektów, w których przeszklenia tworzą pokaźną część elewacji. Ten typ budownictwa przyjął się również w budownictwie indywidualnym – w ostatnich latach popularność zyskują domki jednorodzinne, w których wykorzystuje się okna oraz drzwi aluminiowe do stworzenia przeszklonych ścian. Dzięki temu wnętrza są lepiej oświetlone światłem słonecznym, a domownicy mogą radować się panoramą otaczającego dom ogrodu.

Kluczowymi plusami budulca jakim jest aluminium jest jego duża odporność na utlenianie oraz oddziaływanie promieni słonecznych i wilgoci, jak również jego lekkość i plastyczność. Pozwala to tworzyć ogromne, solidne ramy dla powierzchni szklanych, nierzadko o stosunkowo nieszablonowych kształtach. Należy zaznaczyć, że współczesne wyroby stolarki aluminiowej cechują się dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Spółka MTS Dom – producent drzwi i okien aluminiowych

Rodzimy producent drzwi i okien aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, działa na rynku od ponad dwóch dziesięcioleci. Oferta spółki jest wyjątkowo bogata. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, przeciwpożarowe i przesuwane. W ofercie MTS Dom Sp. z o.o. dostępne są także systemy dodatkowe, jak konstrukcje balustrad czy ramy wypełnione siatką, instalowane na oknach, witrynach i drzwiach, które tworzą zaporę chroniącą wnętrza przed owadami. Artykuły MTS Dom dostępne są w bogatej gamie barw, m.in. w palecie RAL i w kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych, zatem bez przeszkód można dobrać odpowiedni kolor produktu do dowolnego projektu.

Kontakt z nami:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]