kontenery na gruz, kontenery na złom

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]