kątowniki aluminiowe

Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Profesjonalne kątowniki wyprodukowane z aluminium zapewniają trwałość konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo duże zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała struktura

Kątowniki aluminiowe to elementy konstrukcyjne w kształcie litery L. Cechują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie ulegają korozji. Wśród kształtowników znajdziemy także inne rodzaje elementów – m.in. teowniki i zetowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w stacjonarnych sklepach, ale również przez internet. W sklepach online sprzedawane są kątowniki o różnym przekroju, np. 30 mm x 30 mm, 50 mm x 50 mm czy 80 mm x 80 mm, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do rozmaitych potrzeb odbiorców. Elementy sprzedawane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji regałów i rolet

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, między innymi w branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy wystawienniczej. Używa się ich do budowy stelaży maszynowych, witryn, reklam itd. O tak uniwersalnym zastosowaniu przesądza przede wszystkim materiał, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz swobodnie modelować poprzez wyginanie.

Kontakt z nami:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]