Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz drzwi drewniane

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji mieszkania sprawia, iż staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany przetrwa w nienagannym stanie wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite łączenie cech drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się odpowiednią izolacją termiczną i niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem i mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego mieszkania

Chcesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, witrażowym czy piaskowanym, co z pewnością zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]