Co zyskasz decydując się na projekty domów z płaskim dachem?

Projekty domów z płaskim dachem. Rzetelną pomoc fachowca w tym zakresie uzyskasz pod tym linkiem

Stropodachy są dla większości z nas obiektem dużych kontrowersji. Powodów, dla jakich nie darzymy ich zaufaniem jest wiele – między innymi walory estetyczne, szacunek dla tradycyjnej zabudowy oraz fakt, iż domy z płaskim dachem wielu Polakom przypominają budownictwo PRL-u. Zupełnie odmiennie postrzegają je architekci, bo im domy z płaskim dachem umożliwiają wprowadzenie śmiałych pomysłów. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się wielkim uznaniem na zachodzie, gdzie od kilku dekad są najpopularniejszym rodzajem domów. Stopniowo przekonuje się do nich także młode pokolenie inwestorów w naszym kraju. Nie powinno to jednak zaskakiwać – takie domy posiadają bowiem wiele zalet.

Projekty domów z płaskim dachem – czemu warto?

Na dom z płaskim dachem warto zdecydować się zwłaszcza z uwagi na to, iż często okazuje się on dużo bardziej interesujący od obiektów ze spadzistym dachem. Dla wielu inwestorów bardzo istotne okazuje się również to, że stropodach umożliwia stworzenie wielkiego tarasu i posadzenie krzewów. Innym plusem projektów domów z płaskim dachem okazuje się to, iż wykonane w ich myśl domy są łatwe przy naprawach, a nawet potrafią być „eko”, zwłaszcza gdy na dachu są zainstalowane kolektory słoneczne.

Projekty domów z płaskim dachem – jaki architekt?

Pamiętajmy, iż projekty domów z płaskim dachem rzutują na wygodę mieszkania ich lokatorów. Przed wyborem konkretnego architekta dobrze zatem przejrzeć parę wizytówek i później znaleźć najlepszą z nich. Kluczowe są rzecz jasna wcześniejsze realizacje architekta, ale powinniśmy też przeczytać, co myślą o współpracy z nim inni klienci. Dobrze też będzie, kiedy projektant współpracuje z ekipą, która prędko i dokładnie zrealizuje stworzony przez niego projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to inwestycję i spowoduje, iż wszystko przebiegnie bez żadnych problemów.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]