Baseny samoczyszczące nie tylko dla leniwych

Basen ogrodowy to świetne wyjście dla miłośników pływania, którzy nie zawsze mogą pozwolić sobie na wyjazd nad wodę. By jednak poczuć wszystkie z jego zalet, należy właściwie go pielęgnować – zaś to wymaga sporo pracy. Dlatego szczególnie dużą popularnością cieszą się baseny samoczyszczące – dzięki specjalnym mechanizmom jesteśmy w stanie bez wysiłku pozbyć się obrzydzających pływanie zabrudzeń. Jak zatem zbudowane są baseny samoczyszczące? O czym powinniśmy wiedzieć przy zakupie jednego z nich? Gdzie je kupimy?

Jak są wykonane baseny samoczyszczące?

Baseny samoczyszczące stosują zestawy właściwie rozmieszczonych dysz, które pracując wychwytują wszelkie zanieczyszczenia. Woda, pozostając wzbudzona, będzie również nie zawierała bakterii oraz glonów, zaś to pozytywnie wpłynie na jej parametry. To z kolei pozwala na ograniczenie ilości wykorzystywanych w basenie preparatów chemicznych, co szczególnie istotne będzie dla ludzi walczących ze wszelkiego rodzaju uczuleniami.

Baseny samoczyszczące marki Compass

Kupując baseny samoczyszczące warto sprawdzić opinię, jaką cieszy się dana marka. Dobrym rozwiązaniem okaże się na pewno kupno systemów firmy Compass Ceramic Pools. Czemu? Systemy tej marki są najwydajniejsze oraz, co w oczach wielu klientów będzie istotne, świetnie łączą z wyglądem niecki. Systemy Compass Ceramic Pools to również wyjście dla ludzi zwracających uwagę na ochronę – są zaprojektowane w ten sposób, by do zera zmniejszyć prawdopodobieństwo wszystkich incydentów.