Bartłomiej Sitarski – architekt

dobry architekt

Wybory podjęte w pierwszej fazie budowy domu wpływają na to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować poszczególne pokoje i pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy zdecydować się na pomoc sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej znajdziesz technologie

Potencjalni właściciele domu mają często problemy z wyborem materiałów, z jakich budynek ma zostać zbudowany. A ta decyzja jest niezwykle ważna, gdy mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować to z architektem i mieć pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Architekt stworzy Twój dom

Dom w tradycyjnym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy lub piętrowy? Takich wątpliwości budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich kwestii doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

O czym pamiętać przed rozmową z architektem?

Przed spotkaniem z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Powinniśmy również wtedy wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i przygotować wszystkie dokumenty działki.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]