Jak wybrać kufry na motocykl

Szukasz kufrów na motocykl? Skieruj się tutaj.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt z nami:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]