Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Dowiedz się więcej o wyprawach w góry.

Lubisz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i dobrze przygotowane eskapady w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]