Wyjątkowe kolczyki z perłami

kolczyki z perłami

Perły są jedną z najbardziej klasycznych ozdób w jubilerstwie. Symbolizują elegancję oraz harmonię w czystej formie. Każda dama powinna w swej biżuterii posiadać perły – nie ważne, czy prawdziwe, czy sztuczne. Ciekawą propozycją są kolczyki z perełkami. Kolczyki z perłami w wielu domach to nie tylko zwyczajna ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Przy zakupie kolczyków z perłami należy zwrócić uwagę na parę aspektów. Pierwszą z nich jest połysk. Rozróżniamy wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Nie bez znaczenia jest także kolor oraz wielkość pereł. Oprócz białych, można znaleźć również ciemne czy różowe. Kolejne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność wyraźnych rys.

Kolczyki z perłami – wyłącznie na wielkie okazje?

O tym, że kolczyki z perłami to element świetnie pasujący do niemal każdej szykownej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy przełamują jednak tradycję wkładania pereł wyłącznie w czasie wieczornych wyjść. Odważne kobiety noszą je je z dżinsami i skórzaną kurtką.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]