Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Dowiedz się więcej o bransoletkach z koralikami na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Kiedy pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je w domu. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, ale nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ pasują na każdą okoliczność.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najpowszechniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy wyjątkową biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym fasonie.Jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci zapoznając się z tutorialami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Metodę Peyote używamy, kiedy chcemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego typu bransoletki potrzebujemy: igły, nici lub żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje bardzo duża liczba wzorców, którymi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki postępowi techniki, mamy możliwość wykorzystywania komputerowych schematów, które znacznie upraszczają wykonywanie osobistej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przenikanie barw.Oczywiście, nie każdy z nas ma zdolności potrzebne do wykonania biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć wiele oryginalnych modeli w sieci i sklepach stacjonarnych.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]