wino online, sklep z winem krakow

Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Wino to niezastąpiony kompan szykownych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i ważnych wydarzeń. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a wachlarz smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa wśród świata alkoholi.

Sklep z winem czy sprawunki w markecie – co wybrać?

Wybierając wino dla własnej przyjemności lub planując dużą uroczystość zazwyczaj sięgamy po trunki dostępne w najbliższym supermarkecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, jednakże raczej nie oferowane są tam trunków o wyśmienitym aromacie. Ponadto często przy zakupie jesteśmy skazani tylko na informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu na ogół nie dysponuje należytą wiedzą, żeby rzetelnie doradzić w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod planowany posiłek bądź które poszukują nowych, nieznanych wcześniej gatunków wina, powinni zatem zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów zajmujących się przede wszystkim sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – wino z każdego zakątka świata

Sklep z winem Winnica w Krakowie oferuje nie tylko dokładnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Portugalii czy z Rumunii, ale również nalewki, miody pitne i cydry oraz ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się także wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które idealnie nadają się na eventy z większą ilością uczestników i których plusem jest dobry stosunek jego kosztu do jakości i objętości napoju. Winnica sama importuje wina, dlatego dostępne są tu alkohole nie spotykane zbyt często na polskim rynku. Winnica organizuje też szkolenia i degustacje, a na specjalne zlecenie wyszukuje i importuje do kraju idealne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Kontakt z nami:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]