srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Jest z nami od wieków i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest swoistą ozdobą ciała i pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety oraz panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, że jej używanie pozwala uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]