Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Szukasz balonu do wina? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]